PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR, TOPTAN SATIŞ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...                                               PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR, TOPTAN SATIŞ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...                                               PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR, TOPTAN SATIŞ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Teslimat Koşulları

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsar. İl ve ilçe merkezleri dışında kalan adresler ve Aras Kargo tarafından teslimat yapılması operasyonel olarak imkânsız olan yerler için gönderiniz alıcısına en yakın şubeye bırakılarak, alıcı haberli ya da telefon ihbarlı olarak gönderilebilmektedir.

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Türkiye'nin en büyük Av ve Outdoor ithalatçılarından biri olan Remixon.com, distribütörü olduğu bütün ürünlerde sahip olduğu yüksek stok hacmi ile çok daha kısa sürede siparişlerinizi sizlere ulaştırır.

Aldığınız her ürün, üretici firmaların ve Remixon 'un garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde teslim edilen ürünlerde 49 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır 49 TL altındaki alışverişlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. 49 TL altındaki alışverişlerde kargo ücreti 5,99 TL'dir.

KAPIDA ÖDEME

Dilerseniz siparişinizin bedelini Türkiye'nin heryerinde kapıda ödeme yöntemini kullanarak ödeyebilirsiniz.

Bu yöntemde Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Ürün bedelini teslimat esnasında kargo kuryesine nakit veya kredi kartı ile ödeyerek, satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kapıda ödemeyi tercih etmek için, ödeme aşamalarında -Ödeme Şartları- menüsündeki -Kapıda Ödeme- sekmesine tıklamanız ve gerekli bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Hemen ardından müşteri temsilcilerimiz belirttiğiniz telefon numarası aracılığı ile sizinle irtibata geçer, teyid alırlar ve onayınızın ardından siparişiniz işleme alınır. (Mesai saatleri dışında ve Pazar günü verilen siparişler ertesi gün işleme alınır)

*Kapıda Ödeme yönteminde ödemeler nakit veya kredi kartı ile yapılmaktadır.

*Kapıda Ödeme yönteminde kredi kartına taksitli ödeme seçeneği yoktur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.