PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR, TOPTAN SATIŞ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...                                               PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR, TOPTAN SATIŞ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...                                               PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR, TOPTAN SATIŞ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

XML - Bayilik Şartları

Remixon.com Bayilik Şartları Nelerdir? 

Remixon.com bayilik hakkını sadece kurumsal işletmelere vermektedir. 

Online bayilik için internette halen açık ve işleyen bir E-ticaret sitenizin olması gerekmektedir.

Bayilik için herhangi bir şart aranmamaktadır.Yapacağımız incelemenin ardından ürünlerimizin satışa uygun olduğu web sitelerine bayilik  ve XML ürün listesi verilmektedir.

 

Siparişlerinizi 0544 7364966 (0544 REMIXON) numaralı online satış telefon hattına veya bilgi@remixon.com mail adresimize bir mail atarak iletebilirsiniz.

 

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile en düşük fiyatlarla sipariş ettiğiniz ürünlerin gönderimlerini en geç 2 gün içerisinde yapmaktayız.Kargo ücretleri alıcı bayilerimiz tarafından ödenmektedir.

 

XML, bizden tedarik ettiğiniz ürünleri kolayca internet sitenize aktarmanıza ve bu ürünlerin toplu olarak güncellemelerini yapabilmenize olanak tanır.

XML kullanılmadığında, her ürünü sitenizin yönetim panelinden tek tek girmeniz ve tek tek güncellemeniz gerekir. Sitenizdeki ürün sayısı arttıkça, bu işlemleri manuel olarak yapmak imkansızlaşır. Binlerce ürünün siteye girilmesi veya güncellenmesi, tek tek yönetim panelinden yapılan işlemle günler sürecekken XML ile birkaç dakika içinde bu işlemler yerine getirilir.

 

Programcımız Yok. XML İle Nasıl Çalışabilirim?

Her ne kadar XML, her veri tabanına bilgi taşınmasını mümkün kılsa da, bu bilginin yorumlanması her site için farklılık gösterebilir. Buna XML Entegrasyonu diyoruz.

Remixon.com ile çalıştığınızda, eğer sitenizin teknik yöneticisi size bunu sağlayamıyorsa, bizden alacağınız XML için bu entegrasyonda teknik bilgi sağlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.